Atostogos III

410.00 

Autorius: Laimutė Kozlovienė

Išmatavimai: 70X50

Technika: drobė, akrilas, mišri technika

Liko 1

Kategorija:

Papildoma informacija

Autorius

Laimutė Kozlovienė

Kūrinio dydis

Vidutinis

Dydis

70×50

Technika

Akrilas, Drobė, Mišri technika

Šalis

Lietuva

Metai

2017

Apie autorių

Laimutė Kozlovienė gimė ir užaugo Skaudvilėje. Saviraiška ją traukė nuo pat vaikystės. Giminėje yra ne vienas menininkas. Rimtesni kūrybiniai ieškojimai prasiveržė sulaukus 25 metų amžiaus. Turėdama universitetinį išsilavinimą, buvo baigusi prekybos ekonomikos specialybę Vilniaus universitete, jautė vis stipresnį vidinį kvietimą studijuoti meną. Baigė neakivaizdinį Maskvos meno universitetą (ZNUI). Vilniaus dailės akademijoje 2000 metais įgijo tekstilės meno išsilavinimą.

Nuo 2001m. yra LDS narė, turinti meno kūrėjo statusą.

Po studijų baigimo menininkė įsitraukė į kūrybinius ieškojimus ir eksperimentus, nes tai jai buvo be galo įdomu daryti. Vėliau vilną, jai suteikdama įvairias faktūras ir tekstūras, siuvinėjo, audė, kūrė koliažus, aplikacijas, tapė paveikslus. 1999 metais,  siekdama kuo daugiau propaguoti meną kasdienybėje, surengė akciją “Meną į viešumą”, ir 7 tapybos darbų ciklą “Dvi dienos Venecijoje”, sukurtą Venecijoje per 2 dienas, eksponavo “Benettono” parduotuvių vitrinose Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje. Tai buvo pirmas meno eksponavimo viešose erdvėse įvykis.

Laimutė Kozlovienė gyvena ir kuria Vilniuje. Surengė daugiau kaip 17 autorinių tekstilės ir tapybos parodų, sudalyvavo daugiau kaip 65-iose grupinėse parodose ir konkursuose Lietuvoje ir užsienyje. Darbų yra įsigiję Lietuvos muziejai, privatūs kolekcionieriai Lietuvoje ir už jos ribų. Yra pelniusi apdovanojimų.