Moteris

450,00 

Autorius: Alfonsas Šuliauskas

Išmatavimai: 50×70

Technika: pastelė, drobė, įrėmintas

Kategorija:

Papildoma informacija

Autorius

Alfonsas Šuliauskas

Dydis

50×70

Kūrinio dydis

Vidutinis

Technika

Drobė, Pastelė

Metai

1991

Šalis

Lietuva

Apie autorių

 

Dailininkas A. Šuliauskas ( 1938 -2017 m. ) gimė Alytaus rajone. 1956 m. baigęs Druskininkų vidurinę mokyklą, įstojo į Valstybinį dailės institutą, kurį baigė 1963 m. ir pradėjo dirbti Druskininkų I-osios vid. mokykloje piešimo mokytoju, vėliau dirbo meno gaminių įmonėje ,,Ūla” vyr. dailininku ir kūrybinės grupės vadovu. Nuo 2003 m. dirbo Druskininkų ,,Draugystės” sanatorijoje meno terapijos organizatoriumi.
Pirmoji personalinė dailininko paroda buvo atidaryta 1965 m. ,,Pušyno” sanatorijoje. Nuo tada surengė daugiau nei 50 personalinių parodų, dalyvavo 150 kolektyvinių parodų Lietuvoje ir užsienyje (Japonijoje, Italijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir kt.). Parodose eksponavo tapybos, skulptūros, grafikos, taikomosios dailės darbus. Organizavo M.K. Čiurlionio plenerus Druskininkuose.
Nuo 1965 m. A.Šuliauskas sukūrė apie 1,5 tūkst. tapybos darbų ir kelis tūkstančius piešinių. 1975 m. priimtas į Lietuvos dailininkų sąjungą. 1978 m. tapo Lietuvos ,,Žinijos” draugijos nariu. Skaitė paskaitas jaunimui Druskininkų ir kitų miestų mokyklose. Paruošė paskaitų ciklą ,,Įžymiosios pasaulio moterys”, o taip pat paskaitas apie Japoniją, Italiją, Graikiją. Paskelbė daugybę straipsnių spaudoje kultūros temomis, dalyvavo TV laidose, surinko ir užrašė Druskininkų ir jų apylinkių legendas, sukūrė šia tema pastelių ciklą, parašė knygas ,,Straipsniai apie kultūrą, dailininkus ir jų darbų parodas”; ,,Kelionė akimirkos taku’‘; ,,Būties žarijos“; ,,Ūlos ašarėla“.