Pristatymo informacija

„Baltijos Menas“ kūrinių pristatymas

LIETUVOJE

Visoje Lietuvoje „Baltijos Menas“ įsigytus meno kūrinius Jums atveš DPD ar kitas užsakymo metu nurodytas kurjeris ir tai užtruks apie 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Tikslesnis pristatymo laikas ir sąlygos Jums bus nurodytos užsakymo metu.
Jeigu norėtumėte meno kūrinį gauti greičiau, prašome susisiekite su mumis aptarti tokią galimybę!
Vilniaus teritorijoje meno kūrinius galėtų pristatyti ir mūsų galerijos darbuotojas – tokią galimybę būtina derinti iš anksto telefonu arba el. paštu.

EUROPOS SĄJUNGOJE IR UŽ JOS RIBŲ

Europos Sąjungoje (ES) ir už jos ribų „Baltijos Menas“ įsigytus meno kūrinius Jums pristatys TNT / FedEx kurjeriai.
Ką turėtumėte žinoti apie pristatymą:
• ES teritorijoje. Paprastai meno kūriniai į kitą ES valstybę atkeliauja per 5-7 darbo dienas po jų išsiuntimo. Visi siuntiniai bus apdrausti ir turės sekimo numerį, tad Jūs būsite ramūs dėl jų pristatymo ir galėsite planuotis savo laiką.

• Už ES ribų. Į valstybes, nepriklausančias ES, meno kūriniai keliauja apie 2-3 savaites, priklausomai nuo atstumo, priimančios valstybės reikalavimų ir kitų veiksnių. Siuntimo metu meno kūriniai yra apdraudžiami, o jų pristatymą galėsite sekti pagal unikalų sekimo numerį. Atkreipiame dėmesį, kad siųsdami meno kūrinius mes privalome muitinei perduoti visas sąskaitas ir pirkimo dokumentus, todėl, priklausomai nuo valstybės į kurią siunčiate, Jums gali reikėti papildomai sumokėti importo mokesčius. Prašome apie galimus muito mokesčius pasikonsultuoti su mumis iš anksto.