Rita Krupavičiūtė

Meno kūrėjo statusas suteiktas 2015 m.

Esu optimistiška dailininkė, todėl ir tapydama įkraunu paveikslą teigiamos energijos, kuri spinduliuoja žiūrovui. Ekspresyviais potėpiais ir plačia spalvine gama fiksuoju išgyvenimą, emociją, ir džiugu, kad žiūrovas paveiksluose atranda dalelę savęs. Tapyba man – gyvenimo išraiška, todėl įkvėpimo nelaukiu – motyvai ir mūza visada su manimi.

Spalva yra galinga kaip  žodis. Todėl niekada drobėje neišlieju negatyvių emocijų.Gyvenu ir tapau širdies vedina. Jeigu ji  džiaugiasi – esu teisingame kelyje.

Paveikslas yra daugiau nei interjero detalė ar dekoracija. Tai sustabdytas ir įamžintas gyvenimo momentas. Ką betapyčiau, visada siekiu, kad tai būtų gyva, alsuotų. Tapau čia ir dabar, teptukui  vedant  ranką,  mobilizuodama vidinę energiją.

Tapau akrilo ir aliejiniais dažais ant drobės bei lieju akvarelės įvairia tematika – peizažai, portretai, natiurmortai, figūrinės kompozicijos, marinistinė tematika. Kūryboje dominuoja begalinis spalvų pasaulis, pozityvi nuotaika bei nuoširdumas.

Dalyvauju solinėse bei grupių parodose Lietuvoje, Lenkijoje, Belgijoje, Norvegijoje, paveikslai iškeliavo į Kiprą, Švediją, Norvegiją, Airiją, Portugaliją.