Bernardinų vienuolynas Vilniuje

900,00 

Autorius: Juozas Pranckevičius

Išmatavimai: 100×81

Technika: aliejus, drobė

Kategorija:

Papildoma informacija

Autorius

Juozas Pranckevičius

Kūrinio dydis

Didelis

Dydis

100X81

Šalis

Lietuva

Technika

Aliejus, Drobė

Metai

2019

Apie autorių

Juozas Pranckevičius gimė 1952 m. spalio 26 d. Vilniuje. Studijavo architektūrą. Lietuvos dailininkų sąjungos narys nuo 2009 m., „individualistų“ tapytojų grupės narys.

Juozas Pranckevičius yra „viduje degantis“, stiprios vidinės energijos žmogus. Jo tapybos darbuose vyrauja gamtovaizdžių, marinistikos ir urbanistikos motyvai. Didžioji peizažų dalis nutapyta pleneruose,
dėl to paveiksluose akivaizdi spalvinė darna, derinių įvairovė, ryžtinga ir emocionali teptuko kalba. Tokie yra bendriausi ir būdingiausi jo paveikslų bruožai.

Parodose dalyvauja nuo 1982 m. Surengė virš 40 personalinių parodų ir dalyvavo virš 50 grupinių. Taip pat dalyvavo personalinėse ir grupinėse parodose užsienio šalyse – Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Latvijoje, Kinijoje, Nepale, Pietų Korėjoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Indijoje.  Tapytojo darbus yra įsigiję kolekcionieriai iš JAV, Kanados, Kinijos, Dubajaus, Latvijos, Rusijos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Prancūzijos, Belgijos, Estijos, Baltarusijos, Norvegijos, Nepalo, Pietų Korėjos, Čekijos ir Armėnijos nacionalinė galerija. Aktyviai dalyvauja labdaros akcijose ir rengia tarptautinius plenerus.